Do it yourself

Christmas DIY Tree & Ideas

29. listopadu 2015 v 18:57 | Anička
Ahoj, vítejte u mého oficiálního článku z mé Christmas edice. Doufám, že se Vám bude líbit! Pod každé mnou vytvořené a vyfocené DIY, se budu snažit přidávat i různé fotky a videa z internetu, kterými byste se mohli inspirovat:)

Pro stomeček z papíru, jiný než loňský, budeme potřebovat tužku, sešívačku, nůžky, lepidlo, šablonu stromečků a knihu, hlavně mě nezabíjejte (můžete použít i noviny, jenže ty nejsou pevné a ani zdaleka nevypadají tak pěkně).

Podzimní DIY a inspirace

20. září 2015 v 21:50 | Anička
Ahoj všichni!

Jak jsem slíbila, tak činím. DIY mit inspirace und mit kapka podzimu. Pardon, při psaní tohoto článku jsem naladěná very gut gut náladou (taky jste rádi, když jste sami doma?), takže budu plantat češtinu, anličtinu a němčinu dohromady, ale budu se to snažit krotit. Takhle poznáte šťastnou Ančovičku - neví co mele. Každý má své švihlé stránky.
Co se týče DIY.. tentokrát jsem vytvořila, spíše spojila, dvě věci. Nikdy jsem nevěřila tomu, že svíčky budou vypadat skvěle v ponožkách a že i listy z naší zahrady budou někdy takovým pěkným doplňkem.

DIY Vánoční stromeček z papíru

28. listopadu 2014 v 14:42 | Anička
Možná jste si už někteří všimli, že nejsem úplně normální člověk. Jsem člověk, který když potká něco pěkného, co se dá vyrobit nebo koupit,tak to musí mít HNED :D
Možná si myslíte, že na vánoční diy a takje ještě brzo, ale už v neděli začíná advent! :3

DIY Ozdůbka do vlasů

31. října 2014 v 17:05 | Anička
Strašně rychlé, pěkné a jednoduché. Aneb když není čas skočit do obchodu :))

DIY Héj? Rožni!

14. srpna 2014 v 14:15 | Anička
Než jsem včera usnula, rozhodla jsem se, že dnes udělám pokus. Nečekaně to vyšlo a tak vám přináším něco, co již možná někdo vymyslel, možná taky ne, netuším. Lampička. Lampička, kterou si každý může udělat takovou jakou chce. A kdyby se už nelíbila, není třeba vyhazovat. Stačí oddělat lepící pásku. A tu hodit do koše.

 
 

Reklama