Deník

Nelituji ani vteřiny

22. července 2017 v 22:19 | Anna
Zdravím.

Už je to nějaký ten pátek, co jsem se tu naposled objevila. Za tu dobu se toho spoustu změnilo u mě a jak tak koukám kolem, tak i na blog.cz. Achjo, to se všichni moji oblíbení blogeři vypařili? Opravdu nechci znít jako má babička, ale i já si pamatuju dobu, kdy každou minutu vydalo článek alespoň pět blogerů. No nic, musím to tu trochu napravit aspoň tímto zajisté velmi záživným článkem.

31.8.2016 je datum, které pro mě znamenalo nový začátek, nové lidi, nová dobrodružství. Kdybych to tu vše měla psát, zkysli bychom tu asi další den, protože - nebudem si nic nalhávat - je nás spousta, co mají zavřenou pusu, ale jejich prsty by se pohybovaly po klávesnici jako o život.

Po třech měsících?

17. února 2017 v 20:11 | Anna
Tohle jste nečekali, co? Nebojte, já taky ne.

Pod mým "úžasným" minulým článku jsem dnes nečekaně našla 2,5 komentáře. Holky, jak jste to mohly číst a ještě k tomu pokoušet se to nějak pochopit, heh? Jste moc zlatý. Kdybych z toho článku neodstranila dva dlouhé odstavce, vypadalo by to a možná i četlo lépe. No, nechme to být. Nevím jestli se sem ještě někdo staví, ale co už. Tak nějak jsem dostala potřebu přidat do mé topinkové rubriky pár foteček a myšlenek a kouknout se na to, co se tu změnilo.


Vlastně toho na srdci ani moc nemám. Chtěla jsem se jen ozvat a pochlubit se tím, že mě Brno za uplynulý půl rok nezměnilo. Nezačala jsem jako moji spolužáci šňupat tabák, kouřit a doslova se kurvit. Moc kamarádů jsem si taky neudělala - čtyry holky doma, čtyry v Brně - osm bude asi mé šťastné číslo.

13.9.2016 #brnenskestesti

13. září 2016 v 17:44 | Anna
Zdravím všechny úžasné lidičky!

Konečně jsem na internetu a užívám si to plnými doušky, heh, pozn. jediné místo, kde na intru funguje wifi, je každé sudé patro na hodbě uprostřed, takže jsou nechápající pohledy lidí, co kolem mě právě procházejí, opravdu super. Ostatně jako všechno tu.

Teď nevím jestli je to karma, nebo celá akce "Brnžo" byla jen jeden velký omyl. Jsem tu docela krátce a za tu dobu se mi nestalo nic pozitivního, jen samá negativa. První týden se mi zasekly klíčky v botníku a nikdo je nemohl dostat ven, v úterý jsem ztratila celý svazek klíčů s čipy, včera ráno jsem šla na balkon a zakopla o dveře, díky Bohu za tak vysoké zábradlí, nerada bych se proletěla z devátého patra dolů, heh, čipy mi nefungují, mobil mi vypadl a vozil se ve výtahu, ve škole jsem úplně vypatlaná..

Moje léto 2k16

28. srpna 2016 v 20:20 | Anna
Hello,

jelikož jsem přes léto nebyla aktivní, rozhodla jsem se, že Vám mé léto ukáži alespoň na několika fotkách. Proč? Protože za ty tři měsíce, kdy jsem byla relativně pořád doma, se stalo pár věcí, které mi otevřely nové dveře a oči dokořán :) Některé fotky jsou upravené, protože jsem jejich původní verzi nenašla, většina je ale bez efektů, změny jasu a kontrastu, nebudu se na nic vymlouvat, prostě se mi nechtělo.

Červen

23.4.2016 #nechapu

24. dubna 2016 v 12:43 | Anna
Hello,

jak jste si mohli všimnout, opět mi nějakou dobu trvalo než jsem napsala článek. Řekla bych, že to tak bude častěji. Nechci být holka, co píše každý den, ale nechci být ani holka, co napíše dva řádky za rok. Vím, že jsem slibovala, že se to po přijímačkách změní, ale mám už i jiné zájmy než blog, musím si pro svůj vlastní dobrý pocit opravit známky a konečně začít na některých věcech ze seznamu. Doufám, že to chápete.

12.3.2016 #lež

12. března 2016 v 11:28 | Anna
Je milosrdná lež dobrý krok, nebo ne? Heh, já nevím jak to máte Vy, ale jestli mi někdo ještě jednou řekne, že mi nechtěl ublížit, vezmu ho po hlavě mojí oblíbenou wok pánvičkou. Teď už ani tak moc nezáleží na tom, co se stalo, protože jsem pochopila, že to všechno byla jen iluze ze lži, ale není mi jedno, že mi moje moc dobrá kamarádka lhala. Jako kdyby nevěděla, že jsou jen dvě věci, které nenáším - krmení pohádkami a lži.

21.2.2016 #deadpool

21. února 2016 v 8:44 | Anna
Hello,

přeji pěknou neděli. Nevím jak vy, ale já jsem měla strašně divný týden. O kterém Vám oho asi moc nenapíšu, protože to nikdo nechápe, heh. V pátek jsme byli s kámoškou a jejíma kámošema na Deadpoolu. Nechtěla jsem na film dělat recenzi, protože ji dělaj všichni, ale aspoň Vám sem napíšu své dojmy.


12.2.2016 #valentine

12. února 2016 v 16:08 | Anna
Hello,

zase bude Valentýn. Srdíčka a květiny všude kolem, heh. Nevím proč, ale z nějakého důvodu si přsně pamatuji mou loňskou "valentýn" situaci, heh. Vyvalená na posteli s notebookem, na kterém běžel film 27 Šatů. Takové prkotiny si pamatuju, ale to, že mám vypnout musli, ne. To ho raději spálím, heh.

1.2.2016

1. února 2016 v 20:01 | Anna

Hello,

celý den si říkám, co bych napsala. V hlavě mi to zní jako romány, ale sednu před noťas a jsem bez myšlenek.

Moje mamka měla v úterý narozeniny. Nikdy jsem nikomu nedala něco originálního, protože mě buď nic nenapadne, nebo je to nad můj rozpočet. Letos jsem to ale vykoumala bravůrně. Asi opravdu jen stačí poslouchat. Před nějakou dobou říkala, že by chtěla rybičky. Abych byla přesnější - jednu. Ale kdo by dával jednu rybičku do osmi litrového akvárka? Já ne. Koupila jsem jich šest /dvě černé, dvě žluté a dvě bílé/. Sice mamčina reakce nebyla taková jako jsem čekala, ale je mi to jedno, protože miluju ty malé potvůrky ☺

22.1.2016 #why

22. ledna 2016 v 20:11 | Anna

Hello,

teď asi čekáte větu "omlouvám se, že jsem dlouho nic nenapsala". Čekáte marně, nepřijde. Jsem taky jen člověk, na kterého se nahrnulo pár věcí, které zkrátka potřebovaly čas na vstřebání /jen kolem blogu, ale i tak/.

Když jsem tvořila dotazník ohledně mého blogu, doufala jsem, že budete upřímní. Jeden člověk taky byl, možná až moc. Jedna holka mi tam napsala, že jsem zpychla a neberu na Vás ohledy jako kdysi. To mě zásahlo tak, že jsem opravdu hodinu v kuse brečela, heh. No, na tom nezáleží, protože mi jedna dost důležitá osoba řekla, že je jedině dobře, že jsem trochu zpychla, protože jsem více svá. Ale i tak mám v hlavě otázku "co když mě to zásáhlo právě proto, že je to pravda?".

Opravdu na Vás neberu ohledy? Četla jsem si články, co jsem psala loni, před Vánoci i po nich. Dokonce jsem zase zmenšila obsahy několika rubrik. V roce 2014 jsem Vám přála pěkný týden, v roce 2015 a letos se na Vás v každém článku /až na ten minulý/ ptám a tak. Kde je chyba?

 
 

Reklama