Srpen 2016

Moje léto 2k16

28. srpna 2016 v 20:20 | Anna |  Deník
Hello,

jelikož jsem přes léto nebyla aktivní, rozhodla jsem se, že Vám mé léto ukáži alespoň na několika fotkách. Proč? Protože za ty tři měsíce, kdy jsem byla relativně pořád doma, se stalo pár věcí, které mi otevřely nové dveře a oči dokořán :) Některé fotky jsou upravené, protože jsem jejich původní verzi nenašla, většina je ale bez efektů, změny jasu a kontrastu, nebudu se na nic vymlouvat, prostě se mi nechtělo.

Červen


Co si beru /poprvé/ na internát

23. srpna 2016 v 20:22 | Anna |  Rady, tipy, inspirace
Hello,

už jsem si přečetla, co všechno bych měla nosit do školy v kabelce/batohu, různé studijní tipy a to jak bych se měla na první školní den do nové školy obléct, viděla spoustu videí o vylepšování pomůcek do školy, které jsem následně zkusila a vždy jsem mohla daný výtvor vyhodit, ale nepřečetla jsem si zatím žádný nový článek, který by obsahoval rady, co si vzít s sebou na intr. Dopředu říkám, že tam jedu za týden poprvé a tudíž nevím, co očekávat ani jestli si neberu příliš zbytečností. Budu ráda, pokud mi do komentářů napíšete, co se na intru hodilo Vám a jestli si neberu nějaké věci, které později stejně nevyužiji.Snědla jsem velké sousto a další mě čeká

14. srpna 2016 v 15:43 | Anna
Ehm, ahoj, nevím jestli se vracím.

Fajn, to není dobrý pozdrav, heh. Ale něco na něm je. Zkrátka, pořád nemám jasné, co bude s blogem, mými bláboly, apod. Musím přiznat, že jsem dnes docela koukala, že tu i za dobu mé nepřítomnosti přibylo přes 300 návštěv. Několikrát jsem se načapala při představě, jak zuřivě píši na různá témata, ale.. bojím se toho, že když začnu znovu psát, že tomu opět propadnu tak moc, že se mi to zhnusí. No nic, necháme to osudu a přítomnosti WiFi na intru. To ale není podstatou tohoto článku /mimo intr/.

Název tohoto článku vystihuje skoro celé mé prázdniny. Od doby, co jsem dostala vysvědčení, jen přemýšlím nad Brnem. Úplně se vidím, jak se za každou srážku s lidmi omlouvám, pouštím starší a na obličeji nosím typický výraz ztraceného štěněte. Proč ztracené štěně? Protože budu ztracená, řekla bych, že můj bratr bude rád, když mu budu každých deset minut volat, kolikátkou mám jet, na jaké zastávce vysednout, kam jít, abych se dostala tam a tam.