Duben 2016

23.4.2016 #nechapu

24. dubna 2016 v 12:43 | Anna |  Deník
Hello,

jak jste si mohli všimnout, opět mi nějakou dobu trvalo než jsem napsala článek. Řekla bych, že to tak bude častěji. Nechci být holka, co píše každý den, ale nechci být ani holka, co napíše dva řádky za rok. Vím, že jsem slibovala, že se to po přijímačkách změní, ale mám už i jiné zájmy než blog, musím si pro svůj vlastní dobrý pocit opravit známky a konečně začít na některých věcech ze seznamu. Doufám, že to chápete.


Byla jsem v klidu. Aspoň do začátku.

15. dubna 2016 v 21:14 | Anna |  Myšlenky
Vím, že jsem líná. Proto vím i to, že jsem do toho dala všechno, co bylo v mých silách. Pů roku před přijímačkama jsem dělala nějaké testy v "matematickém" kroužku, češtinu jsem dělala tak pětkrát. Deset dní před přijímačkama jsem dělala každý den dva testy, taková kvanta příkladů a spousta látek do češtiny, které jsem stejně nepotřebovala. Každopádně jsem nebyla nervózní. Což asi způsobovala ta čokoláda, kterou jsem se docela dost ládovala. Brala jsem to jako velké písemky z češtiny a matiky s tím rozdílem, že je píše víc než 20 lidí. Jenže pak nastal ten příšerný den. Dnešek..


Fotky ze zahrádky

3. dubna 2016 v 11:51 | Anna
Dlouhou dobu jsem na blog nic nepřidala. Vlastně přidala, jenže jsem ty příspěvky pak smazala, protože stály za psí bobek. Dnes jsem šla poprvé s novým mobilem do terénu zkoušet jak fotí. No, potvrdilo se, že úplně peckově ☺ Možná, že se Vám kvalita bude zdát trochu horší, jenže blog.cz nechtěl spolupracovat, mám voděodolný Sony a nechci zbytečně oddělávat kryty,abych to přetáhla přes USB. No, takže jsem na to musela jít přes messenger, heh.


Když se řekne jaro, co se Vám vybaví jako první? Mně rozhodně kvetoucí stromy a květiny ☺