Leden 2016

Sebepoškozování, nevěra, anorexie

27. ledna 2016 v 21:18 | Anna |  Myšlenky
Tohle je takový další způsob jak bych chtěla občas psát články - několik témat, kde je jedno zhrnuté odstavcem, pravděpodobně větším odstavcem /divné, že mě to napadlo ve sprše, opět/, dohromady.

Sebepoškozování

Nechápu, proč to lidé dělají. Jasný, někomu se rozvádí rodiče, druhému umře blízký člověk a dalšímu se třeba nedaří v milostném životě. Mimo žiletek, nožů a dalších různých blbostí jsou i přeci i slova, které někdy možná bolí, ale pomáhají. To někomu vážně dělá dobře pohled na vlastní ruku, ze které teče krev? Když se zamyslím nad vším, co se může stát, když omdlíte.. brr. Skončíte na psychině, budou do Vás cpát prášky a už ani nevíte, co jste zač. I ta horší část - smrt - se mi samozřejmě vybavuje. Někteří lidé to mají v životě třeba opravdu těžké a jsou na tom i po psychické stránce špatně a už nevědí, co dělat, ale řekněte mi prosím, proč si ubližují "malé" holky? To chtějí být vážně tak moc cool, že si zničí své tělo? By mě zajímalo, co by řekli za několik let svým dětem až se jich zeptají, proč mají jizvy.


22.1.2016 #why

22. ledna 2016 v 20:11 | Anna |  Deník

Hello,

teď asi čekáte větu "omlouvám se, že jsem dlouho nic nenapsala". Čekáte marně, nepřijde. Jsem taky jen člověk, na kterého se nahrnulo pár věcí, které zkrátka potřebovaly čas na vstřebání /jen kolem blogu, ale i tak/.

Když jsem tvořila dotazník ohledně mého blogu, doufala jsem, že budete upřímní. Jeden člověk taky byl, možná až moc. Jedna holka mi tam napsala, že jsem zpychla a neberu na Vás ohledy jako kdysi. To mě zásahlo tak, že jsem opravdu hodinu v kuse brečela, heh. No, na tom nezáleží, protože mi jedna dost důležitá osoba řekla, že je jedině dobře, že jsem trochu zpychla, protože jsem více svá. Ale i tak mám v hlavě otázku "co když mě to zásáhlo právě proto, že je to pravda?".

Opravdu na Vás neberu ohledy? Četla jsem si články, co jsem psala loni, před Vánoci i po nich. Dokonce jsem zase zmenšila obsahy několika rubrik. V roce 2014 jsem Vám přála pěkný týden, v roce 2015 a letos se na Vás v každém článku /až na ten minulý/ ptám a tak. Kde je chyba?


15.1.2015 #alone

15. ledna 2016 v 16:30 | Anna |  Deník
Hello,

chtěla bych se Vám omluvit, že jsem nebyla aktivní, ale myslím si, že to tak má většina všech lidí, co chce mít pěkné známky, že se prostě pořád jen šrotí. No, nebudeme si nic nalhávat. Já studuju přesně jako na tom obrázku ☺ Ale i tak mi prozatím vychází jenom 5 dvojek (v pondělí mě ještě budou ze tří předmětů zkoušet).Mé oblíbené seriály

9. ledna 2016 v 16:28 | Anna |  Rady, tipy, inspirace

My mad fat diary /Můj bláznivý tlustý diář/

Už je to asi půl roku, co jsem viděla poslední díl, ale stále přemýšlím nad dějem a tím, co se v něm vlastně stalo. Z toho seriálu cítím to, že není důležité co je navenek, ale uvnitř. Asi proto jsem si ho tak oblíbila. Na tento seriál jsem psala i samostatnou recenzi, kterou si můžete přečíst tady.


Quotes 0.2

5. ledna 2016 v 16:11 | Anna |  Citáty

Čím jsme starší, tím je náš vánoční seznam kratší.
Je to proto, že si přejeme hlavně věci, které se za peníze nedají koupit.

Nikdy se nevzdávej svých snů, nikdy nemůžeš vědět, kdy se můžou stát skutečností.


Dekorace & nábytek do pokoje ~ inspirace ~

2. ledna 2016 v 13:37 | Anna |  Rady, tipy, inspirace
Hello,

jak asi podle mého seznamu přání víte, chci si předělat pokoj. Nedávno jsme byli na každoročním, heh, výletě v IKEA, odkud jsem si přivezla spoustu inspirace. Škoda jen, že nejsou penízky, či ochota mi pomoct vyhodit koberec a telku z pokoje :D Dnes bych vám chtěla ukázat něco málo z toho, co se mi tam zalíbilo ☺

když kliknete na obrázek, mužete se o předmětu dozvědět více