Prosinec 2015

Goodbye 2015. Hello 2016.

31. prosince 2015 v 19:46 | Anna |  Deník

Za pár chvil se budou odpočítávat sekundy do nového roku. A co dělám já? Ležím v posteli, v uších mi hraje Hunger Games, dnes takový menší maraton, a popíjím čaj. No jo, každý slaví začátek nového roku jinak.

Když se tak ohlédnu zpět, zjišťuji, že si začátek roku 2015 pomalu ani nepamatuji. Kromě Verunky. Pamatuji si až duben, kdy jsem vypomáhala na koště vína, na přelomu května a června jsem se procházela Anglií, v červenci jsem se naposled podívala na tábor, kam jsem jezdila každé prázdniny osm let, v srpnu jsem slavila patnáct a chodila ven s kamarády a v září začala škola, která trvá prakticky do teď. A prosinec? Nejlepší Vánoce ever.


Tenhle rok tak šíleně rychle uběhl. Bojím se, že rok 2016 poběží ještě rychleji. Nesmí.

Jejda, to je tak směšné. Před pár měsíci jsem tu brečela kvůli klukovi, vedle kterého ve škole sdílíme první lavici před katedrou a už mě ani nepozdraví :D Hmm, jak moc jsem teď ráda, že se objevila Alžběta? Mooc.

V menu můžete vidět nějaká má osobní předsevzetí a přání, co bych chtěla tento rok zvládnout.. asi bych tam měla i připsat "zbavit se stydlivosti", protože vážně není normální, když se stydím jít si koupit průkazku na bus :D. Blogerská přání žádná speciální nemám. Snad jen to, co jsem měla od samého začátku blogu - psát z radosti, což by nešlo bez zpětné vazby, která mi vytváří na tváři úsměv, děkuju :). Doufám, že můj blog budete rádi navštěvovat i v následujícím roce, stejně jako já ty vaše ♥.

Šťastný rok 2016, hodně úspěchů, zdraví a lásky všem ♥

26.12.2015 #christmastime

26. prosince 2015 v 11:53 | Anna |  Deník
Hello,

vždycky když tenhle pozdrav píšu, mám chuť napsat několik slok k té písničce od Adele. Jak jste si užili Vánoce? Nebo spíše, jak si je užíváte? Pro mě to jsou asi ty nejhezčí svátky. I když se zase na druhé straně u babičky válčí a moc mě to mrzí, kašlu na to a užívám si všechno kolem. Tuny jídla, které mý třem kilům dole asi nepomohou, pohádky, vůně jehlčí a babiččino a mamčino cukroví.. Na to jak jsem si myslela, jak to bude vše naopak, je to úplně úžasné.


19.12.2016 #noidea

19. prosince 2015 v 18:40 | Anna |  Deník
Hello,

ano, opět nevím jak začít.. Jak se Vám daří se vším tím vánočním pečením, uklízením, apod.? Máte už všechny dárky? Mé maličkosti už chybí jen něco pro mého řízka.. co jste koupili vy své nejlepší kamarádce? Já mám pro ni zatím jen takové diy, které sice dopadlo katastrofálně, ale stejně jí ho dám :)


Bohužel jsem nestihla napsat všechny diy články, co jsem chtěla, ale myslím, že vám to moc nevadí... Tak Vám sem dám alespoň pár obrázků, co jsem ještě vytvořila. Jsou to jen drobné dekorace - svíčka lehce obalená třpytkami, betlém v rámečku s umělým sněhem a nějaké ozodbné kuličky ve sklince od želé svíčky. Dárky jsem letos vytvořila jen dva - poukázky na domácí práce pro mamku, což bude doufám prčovní, a pro řízka (kamarádka) knížečku z karet s dvaceti důvody, proč ji mám ráda :)

4.12.2015 #kdyzsevsechnokazi

4. prosince 2015 v 17:55 | Anička |  Deník

Ahoj všichni,

jaký byl Váš týden? Můj ušel.


Tuhle písničku jsem mockárt slyšela, ale neznala jsem název a teď najednou projíždím YT a konečně už vím, co je to zač! ☺

"Poklady" blogu

2. prosince 2015 v 16:06 | Anička
Ahoj všichni!
Vítejte u dnešního článku, který je pro mě extrémně nostalgický a já osobně se válím smíchy. Proč? Protože Vám sem zkopíruju některé staré články, co jsou ve "smazaných" a něco málo z mé dochované blogerské galerie, víte co jsem provedla, ne? Přijde mi až šílené, kam jsem se za ten rok a půl posunula. No, posuďte sami.