Říjen 2015

Recenze - Garnier BB cream pro smíšenou a mastnou pleť

30. října 2015 v 15:17 | Anička |  Recenze
Vítám Vás u dnešního článku. Jak jste si už asi mohli všimnout - bude to recenze, konkrétně na BeBe cream od Garnier. Koupila jsem si ho společně s jedním BeBe pod oči na konci srpna. Koupila jsem ho ve slevě a asi za 170 kaček, což je podle mě docela přijatelná cena, když v něm mám za dva měsíce dennodenního používání ještě více než polovinu. A jak jsem s ním spokojená?

Quotes 0.1

28. října 2015 v 10:49 | Anička |  Citáty

Život nás často postaví do situací, které se nám nelíbí a které si přejeme, aby se změnily. Nechápeme přitom ale to, že jsme se v nich ocitli proto, abychom se změnili my.

Trust is like a paper once it's crumpled it can't be perfect.
Důvěra je jako papír. Jakmile je jednou zmuchlaná, nemůže být už nikdy perfektní.

Oni říkají, že jsem divná. Jenže jsem normální, jen ne pro dnešní dobu.

23. října 2015 v 20:37 | Anička |  Myšlenky
Jen proto, že nechodím pařit, nekouřím, nechlastám, nejsem a nechci být ve vztahu, po tomto roce jsem ze všeho, co se týká lásky, vyšťavená, jsem podle všech divná. Ale to, že je mi patnáct a že v ruce držím občanku, co ještě voní novotou, s mým obličejem, na které vypadám jako jedenáctka, automaticky přeci neznamená, že se musím ze dne na den změnit v něco, co nejsem. Nebo že si musím hrát na něco, co nejsem. Že?

Ugh, takhle to nemám jen já, ale my všichni. Jen s menší úpravou textu. Většinou se svět rozděluje na dvě skupiny ve všech možných kategoriích. Namalované a nenamalované holky. Kluci, co hrají fotbal, nebo kluci, co sedí celý den za komplem. Hubený holky v legínách a větší holky v legínách. Šampóni a v pohodě kluci. Lidi co chlastaj, co nechlastaj.


11.10.2015 Duke, střední, rodina

11. října 2015 v 17:01 | Anička |  Deník

Ahoj všichni!

Na začátek se vrátím k minulému deníčkovskému článku, kdy se Vám trochu pokusím vysvětlit situaci "Když jsem si myslela, že všechno jde jednou do kytek, tak jsem si to opravdu jenom myslela, teď už to vím." Pokud jste četli článek o mě, bráchovi a rodičích, který tu už nenaleznete, protože jsem ho hned po třech dnech raději vymazala, tak víte, že má/měl můj taťka problém s pitím. No a vy, co jste to nevěděli, to teď víte.