Červen 2015

365 dní

10. června 2015 v 18:32 | Anička
365 dní uteklo od doby, co jsem seděla a vrtěla se na židli, protože jsem nevěděla, jak se tento blog bude jmenovat.. spoustě z Vás název blogu připadá směšný, ale já stále nechápu proč

365 dní, z kterých jsem většinu volného času strávila psaním a vymýšlením článků, tvoření designů a navštěvováním různých blogů (i přes pozastavení)

na blogu vyšlo 178 článků, to je asi 0,5 článku denně

přišlo sem 8374 lidí, vychází to na 22,9 lidí denně

napsali jste asi 1530 komentářů, ohromné číslo

427x jste klikli v anketě na 'klik'

nejoblíbenější a zřejmě i nejúspěšnější článek, který najdete zde, má 22 komentářů

byly tu celkem 4 mé výpadky nápadů, během kterých jste na můj blog nezapomněli

možná Vám to přijde až moc ohrané, ale napsat to musím
Za ten rok, co jsem tu s Vámi strávila, jsem poznala spoustu skvělých lidí, naučila se, že bez práce nejsou koláče a že když něco budu chtít a budu proto něco dělat, dokážu to. Děkuju Vám za krásný rok :)

... TO MY BLOG


Legoland

7. června 2015 v 7:24 | Anička |  Deník

LEGOLAND

Legoland, který jsem navštívila, byl otevřen v roce 1996. Pro případ, kdyby někdo nevěděl, co to je legoland - Legolandje řetězec zábavních tématických parků, ve kterých figurují výhradně díly ze stavebnice Lego. Park je rozdělen na 10 území, zahrnující: The Beginning, Land of the Wikings, Knights Kingdom, Pirate Shores, Kingdom of the Pharaohs, Duplo Valley, Heartlake City, Imagination Centre, Adventrue Land, LEGO City. Park má mnoho atrakcí a úžasných věcí, které někdo vytvořil z lega. I přesto, že nám pršelo, prošli jsme skoro všechny vodní atrakce a horské dráhy. Bohužel jsem nefotila všechno. Kromě Minilandu, ten mám nafocený téměř celý.Proč bych chtěla být zrovna v těle kluka, který mě šikanoval?

5. června 2015 v 22:51 | . |  Myšlenky
* varování - u tohoto článku nejsem naštvaná ani smutná, zklamaná, ubrečená, či něco jiného, jen zamyšlená a plná otázek, na které potřebuji znát odpovědi, ne slova "nech to být"

Kdybych měla možnost být na den v cizím těle, kdo by to byl? Dlouho jsem nad tím přemýšlela a došla jsem k závěru, že bych chtěla být na jeden den chlapcem X, který mě šikanoval v páté třídě, který se mi ještě teď směje, že jsem tlustá (y) a že jsem šprt - kde na to sakra chodí?

Možná by někteří chtěli být nějakou slavnou osobností, obyčejným vidlákem, modelkou, nebo klidně i kosmonautem, ale já bych chtěla být jen jedním člověkem. Chtěla bych vědět, jaké to je někoho urážet. Chtěla bych vědet, jak se ten člověk po pomlouvání a urážení ostatních cítí. Cítí vinu? Má z toho něco, co by z rozdávání milých úsměvů neměl?


London Eye & Tower bridge & Big Ben

4. června 2015 v 19:19 | Anička |  Deník

LONDON EYE

Londýnské oko je vysoké 135 m. Bylo postaveno v roce 1999. Ložiska a náboj kola byly vytvořeny v české Škodovce. Kolo nese 32 kabinek, do kterých se vleze cca 25 lidí. Společně s proletěním se na kole jsme shlédli 4D kino. Oj. Létaly kolem nás bublinky. Ve filmu sněžilo a na nás přistávali kapičky vody. Bylo to úžasné! :) Na fotkách máte samotné London Eye a výhled z něj.